देश राजनीति

प्रधानमन्त्री ओली र नेपाल वान–टू–वान वार्ता, यस्तो भयो छलफल

प्रधानमन्त्री एंव नेकपा एमालेका अध्यक्ष केपी शर्मा ओली र निलम्बित नेता माधवकुमार नेपालबीच पौने दुई घण्टा वान–टू–वान भेटवार्ता भएको छ । नागपोखरीस्थित होटल मेरियटमा साँझ करिब ६ बजेदेखि दुई शीर्ष नेताबीच कोठा नम्बर ९०१ मा भएको भेट पौन आठ बजे सकिएको हो ।

छलफल निक्कै सौर्हाद वातावरणमा रहेको र दुवैको मुहारमा खुशी देखिएको भेटका क्रममा होटलमै रहनु भएका प्रधानमन्त्रीका आर्थिक सल्लाहकार मोतिलाल दुगडले जानकारी दिनुभयो । उहाका अनुसार बैठकबाट बाहिरिदा दुवै नेताको मुहारमा खुशी देखिएकाले वार्ता सकरात्मक रहेको अनुमान आफुहरुले लगाएको बताउनु भयो ।

बैठकपछि बाहिरिनु भएका नेता नेपालले भने भेटवार्ताका बारेमा आफुले नबोल्ने जानकारी संचारकर्मीलाई जानकारी दिनुभयो । वार्तापछि बाहिरिँदै गर्दा नेता नेपालले भन्नुभयो, ‘साथीहरुसँग छलफल गर्नै बाँकी छ । अहिले केही बोल्दिनँ ।

Featured