देश

डा. केसीको अनशन दोस्रो दिन पनि जारी, कांग्रेसले जनायो ऐक्यबद्धता

डडेल्धुरा, कात्तिक १९–१७औं चरणको अनशनमा रहेका चिकित्सा शिक्षा सुधारका अभियन्ता प्रा.डा. गोविन्द केसीले सोमबारदेखि सुरु गरेको अनशन दोस्रो दिन पनि जारी छ । सुदूरपश्चिम प्रदेशका सांसद तथा नेपाली कांग्रेसका पार्टी सभापति कर्णबहादुर मल्लले उनको सत्याग्रहप्रति ऐक्यबद्धता जनाएका छन् । मंगलबार दिउँसो कार्यकर्तासहित अनशनरत केसीलाई भेटेर उनले ऐक्यबद्धता जनाएका हुन् ।

उनले डा. केसीलाई भेटेर पवित्र महाअभियानमा डडेल्धुरा कांग्रेसको साथ रहेको बताए । साथै, उनले सम्पूर्ण सुदूरपश्चिमबासीमा गरिबको स्वास्थ्यका लागि थालिएको अभियानमा सहयोग गर्न अनुरोधसमेत गरेका छन् । डा. केसी डडेल्धुरा सदरमुकामस्थित डडेल्धुरा अस्पतालनजिकै रहेको निर्मल क्लिनिक रहेको घरको तेस्रो तलाको एउटा कोठामा केसी अनशन बसिरहेका छन् ।

डा. केसीले पत्रकार सम्मेलन गरी सोमबार बेलुकी ५ बजेदेखि डडेल्धुरा सदरमुकाममा अनशन सुरू गरेका हुन् । चिसोका बाबजुद पनि सातबुँदे माग अघि सार्दै उनको अनशन जारी छ । माग पूरा नभएसम्म अनशन जारी नै राख्ने उनको भनाइ छ ।

Featured