देश

संविधानको परिधिभित्रै रहेर राजसंस्थाका लागि लड्छौँ : कमल थापा

काठमाडौं, असोज १–राष्ट्रिय प्रजातन्त्र पार्टीका अध्यक्ष कमल थापाले संविधानको परिधिभित्रै रहेर हिन्दु राष्ट्र र राजसंस्था पुर्नस्थापनालाई लागि लडाई लड्ने बताएका छन । अध्यक्ष थापाले हिन्दु राष्ट्र र राजसंस्था पुर्नस्थापना पार्टीको अडान भएको उल्लेख गर्दै त्यसलाई पूरा गर्न संविधानको परिधिभित्रै रहेर लडाई गर्ने बताएका हुन ।

उनले संविधान निर्माणमा रचनात्मक प्रतिपक्षको भूमिका निर्वाह गरेको आफ्नो पार्टीले संविधान कार्यान्वयनमा पनि सोहीअनुसारको सहयोग गरिरहेको दावी गरे । बुधबार काठमाडांैमा आयोजित एक साक्षात्कार कार्यक्रममा बोल्दै अध्यक्ष थापाले बिद्रोहको बाटो आफ्नो पार्टीलाई स्वीकार्य नहुने पनि स्पष्ट पारे । अध्यक्ष थापाले संविधानमा त्रुटि भेटिएको दावीगर्दै त्यसलाई सच्याउने गरी बहसमा आउनपनि सबै राजनीतिक दलहरुलाई आह्वान गरे ।

Featured