देश

ओली नेतृत्वको सरकार पुरै कार्यकाल सञ्चालन : मन्त्री श्रेष्ठ

विराटनगर, ९ मंसिर–सहरी विकास मन्त्री कृष्णगोपाल श्रेष्ठले वर्तमान सरकार पाँच वर्षसम्म ढुक्कले सञ्चालन हुने दावी गरेका छन् । विराटनगरमा मंगलबार साँझ सञ्चारकर्मीहरुसँग कुुरागर्दै उनले नेपाली जनताले पाँचवर्षसम्म स्थिर सरकार चलाउने जनादेश दिएकाले नेपालको इतिहासमा यो सरकार पूरा अवधि सञ्चालन हुने दावी गरेका हुन् ।

मन्त्री श्रेष्ठले मुुलुुकको राजनीति स्थायीत्व, विकास र सम्वृद्धिका लागी जनताले पार्टीलाई दुुई तिहाई नजिकको जनादेश दिएको बताउदै प्रधानमन्त्री केपी शर्मा ओलीको नेतृत्वको सरकार पुुर्ण अवधिसम्म चल्ने वताए । उनले यो सरकार नेपाली जनताको माया र शक्तिवाट वनेकाले कोही कसैले गिराउन नसक्ने दावी गर्दै पुुरा अवधि सरकार सञ्चालन भएर इतिहास निर्माण गर्ने बताए ।

‘नेकपा पार्टी एउटा ठुुलो घर हो र ठुुलो घरको ठुुलै चाला हुुन्छ ।’ उनले भने,‘ झिनामसिना विवाद पार्टीमा देखा परेको छ यो विवाद केहि दिन भित्रै समाधान हुन्छ ।’ मन्त्री श्रेष्ठले नेकपा ठुुलो पार्टी भएकाले पार्टी भित्र केहि असहमती हुुनुु स्वाभाविक भएकाले वर्तमान अवस्थामा देखिएका विवादलाई अहिलेका कुसल नेतृत्वकर्ताहरुले सहजरुपमा व्यवस्थापन गर्न सक्ने बताए ।

Featured