खेलकुद

मन्त्री घिमिरेद्धारा कबर्ड हलको निरिक्षण

इनरुवा, भदौ ६–प्रदेश नम्वर १ का सामाजिक बिकास मन्त्री जीवन घिमिरेले इनरुवा नगरपालिका–६ मा बन्दै गरेको क्षेत्रीय कबर्ड हलको निरिक्षण गरेका छन् ।

५ करोड ७९ लाख ४२ हजार लागत अनुमान गरिएको कबर्ड हलमा भैरहेको निर्माण कार्य लगायतको बारेमा मन्त्री घिमिरले जानकारी लिएका हुन् ।

जनता माबिले उपलब्ध गराएको १७ कट्ठा १० धुर जग्गामा मधेशा कबर्ड हल निर्माण उपभोक्ता समितिले निर्माणकार्य गर्दै आएको छ । निर्माणाधिन कबर्ड हल इन्डोरका सबै खेल खेलाउन मिल्ने गरी अन्र्तराष्ट्रिय मापदण्ड अनुरुपको बनाउन लागिएको निर्माण समितिका अध्यक्ष झलकराज खड्काले बताए ।

कबर्ड हलकालागि अघिल्लो आर्थिक वर्षमा ५० लाख रकम उपलब्ध गराएको मन्त्रालयले यस पटक ६० लाख रकम छुट्याएको मन्त्री घिमिरेले जानकारी दिए ।

निरिक्षण पश्चात आयोजित कार्यक्रमलाई सम्बोधन गर्दै न्ंत्री घिमिरेले प्रदेश सरकार नमूनामैत्री अभियानमा जुटेकाले एकपछि अर्को महत्वकांक्षी र दूरगामी योजनाहरु सञ्चालनका क्रममा रहेको जानकारी बताए । उनले प्रदेशको समृद्धिकालागि सबै तहको साथ र सहयोग आवश्यक पर्ने भएकाले जनस्तरबाट समेत आवश्यक साथ र सहयोगको खाँचो रहेको औल्याए ।

Featured